Вібратори

Активні фільтри

Вібратори у секс шопі Kazanovasuper

Що таке вібратор і де можна вибрати якісний товар?

Життя рішуче набирає оберти, а технології розвиваються так швидко, що в недалекому майбутньому навіть для продовження людського роду протилежна стать буде не потрібна. Але зараз саме про задоволення. Саме для нього людство продовжує вигадувати новітні інтимні девайси. З’явилися нові матеріали, які дозволяють зробити штучний статевий орган.

Вібратори вже давно задовольняють потреби жіноцтва. Суть полягає в поганій екології, забаганках та відкритості теми взагалі. Користуються вібраторами також пари, у яких зі здоров’ям все добре. Просто це іграшка для урізноманітнення сексуального життя пари та посилення відчуттів, пролонгації статевого акту. Хоча вони також можуть застосовуютись разом з пролонгаторами від різних виробників. 

Підходить вібруюча забавка не тільки для жінок. Чоловіки, особливо пари нетрадиційної сексуальної орієнтації, також частенько купують вібратори різноманітних форм та функціоналу.

Вібратор можна використовувати як для зовнішньої, так і для внутрішньої стимуляції, а ще для того і для іншого. Ця іграшка підходить як для одинаків, так і для пар, які хочуть нових відчуттів.

Які взагалі бувають вібратори для сексу?

  1. В основному, найпопулярніші – з природними формами і розмірами. 
  2. Міні вібратори та збільшеного розмру.
  3. Жіночі та чоловічі вібратори.
  4. По кольоровій гаммі – вони різноманітні. Є червоні, є чорні (подоба афроамериканської статі), є такі, що просто імітують форму і нічого спільного з природнім чоловічим органом не мають. 
  5. Є іграшки з дистанційним куруванням. 
  6. Є взагалі нашпиговані електронікою настільки, що можуть керуватися за допомогою сучасного смартфона через мережу або за допомогою інтерфейсу «Блютуз». 

Ціна вібраторів та вибір

Конкуренція серед виробників товарів інтимної сфери така висока, що ціни на подібну групу товарів постійно зменшуються незалежно від економічної ситуації в тій, чи іншій країні. Вібратори стали більш доступніші та функціональніші, ніж раніше.

Придбати може як пара, що хоче різноманітності і змін у сексуальному житті, так і самотня жінка (або дві). Все залежить від уподобань та бажань клієнтів.

Якими бувають вібратори?

Види вібраторів інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити

1. Вагінальні багатофункціональні вібратори.
2. Вагінально-анальні вібратори.
3. Подвійні.
4. Класичні.

Усі вони застосовуються з різноманітними змащувачами та антибактеріальними змазками. Догляд за інтимними іграшками доволі простий. Усе є в інструкції до товару. Процес вібрації відбувається завдяки вмонтованому механізму, який працює завдяки акумуляторам різного типу.

Як купити вібратор онлайн?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте вібратор у нашому інтернет магазині!