Страпони

Активні фільтри

Страпони у секс шопі Kazanovasuper

Про користь секс-іграшок сказано і написано дуже багато - і неспроста. Ці штуки і справді допомагають вирішити інтимні проблеми, повернувши пристрасть і гармонію у відносини. Анальний секс не назвати чимось екстраординарним, але деяка підготовка до нього все ж потрібна.

Під час орального сексу, коли чоловік збуджений, займіться його анусом. Тільки пожертвуйте манікюром і не забудьте про мастило! Ітак: не треба йому повідомляти про це. Якщо готовий, сміливо вирушайте вдвох в секс-шоп. Він сам зупиниться біля вітрини з іграшками і вибере те, що йому хочеться.

Страпон - це штучний фалос, який закріплюється за допомогою ремінців або спеціальних трусиків.

Виберіть страпон. Стимуляція клітора під час пенетрації чоловіка може бути просто відмінною і допоможе закінчити в процесі. Але, якщо вам істотно зберігати контроль, вібрацію краще відключати.

Види страпонів інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити такі страпони.

Страпон для чоловіків. Бувають самого різного кольору, розміру, а також відрізняються за кількістю функцій. Фалоси в страпонах можуть мати додаткову вібрацію або обходитися без неї.

Жіночий страпон. Він ідеальний, якщо вона захотіла спробувати себе в домінуючої ролі в гетеропаре. Втім, лесбійський союз теж знайде такий девайс вельми привабливим. Жінка, яка виконує активну роль зі страпоном, називається страпонесса. Всі напевно бачили відео, де одна дівчина задовольняє іншу страпоном.

Подвійний страпон. Для подвійного проникнення у обох партнерів – один з найпопулярніших страпонів.

Страпон без ременів. Окрема категорія - безремневі страпони. Вони ідеально підійдуть для жінок, які не бажають відчувати скутість в своїх рухах. Конструкція анатомічної форми утримується на тілі за допомогою сили м'язів піхви.

Анальний страпон. Анальний страпон - це сексуальна іграшка, яка кріпиться до тіла за допомогою ременів або трусиків і призначена для проникнення в задній прохід. Анальні ласки є для багатьох пар забороненим, але дуже солодким плодом, і не завжди партнери можуть сміливо порозумітися в своїх бажаннях.

Трусики для страпона. Страпони-трусики - це спеціальна білизна, яке має один з декількох найпоширеніших видів кріплень. Ці кріплення необхідні для надягання насадки у вигляді фалоімітатора. Не варто недооцінювати значення цього аксесуару.

У сексі кожна дрібниця, будь то пестіси, рукавички або трусики, грає по-новому. Адже крім таких деталей, деколи на тілі нічого більше не присутнє. Саме тому трусики для страпона - дуже важливий секс-атрибут. Вони не тільки функціональні, але, мають і важливу зовнішню складову.

Як купити страпон онлайн?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте страпони у нашому інтернет магазині!