Парфуми SEX SPRAY 15 ML

262 ₴
Кількість
Останні товари на складі

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Феромони – це природні речовини, які впливають на підсвідомість непомітним для зору: вони підвищують інтерес жінок, стимулюють і концентрують їхню увагу на чоловікові, створюючи навколо чоловіка ауру панування. Концентрована форма і відповідні пропорції т. зв Ароматичні атрактанти додатково посилюються дієвістю феромонів, що виробляються кожним з нас. Цей процес дуже помітний у тваринному світі, і тепер, завдяки досягненню технологій, ми можемо використовувати ці знання щодня. Читайте статтю про користь феромонів у житті кожного, хто хотів би допомогти своїй чарівності, щоб справити гарне перше враження, налагодити стосунки або зберегти пристрасть у постійних стосунках
Ruf
19-2041

Спеціальні посилання