Парфуми TABOO FOR HIM 50 ML

407 ₴
Кількість
Останні товари на складі

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Taboo Libertin використовується не тільки як сексуальний атрактант (аттрактант), але і під час повсякденних зустрічей і розмов, де є можливість контакту з іншою людиною. Taboo Libertin є результатом багаторічних досліджень людських феромонів. Він містить найактивніші феромони в ідеальних пропорціях, в яких їх виробляє людський організм. При щоденному використанні, як і стандартний косметичний засіб, він може впливати на навколишнє середовище (на протилежну стать), що може сприймати вас більш позитивно та дружньо. Taboo Libertin може підвищити ступінь довіри і зробити людей навколо вас більш відкритими, бажаючими бути поруч з вами і ставитися до вас з повагою. Taboo Libertin може бути корисним як під час вирішення важливих справ в офісах, банках, під час важливої розмови, так і під час вечірнього відпочинку в клубі. Taboo Libertin також є пропозицією для людей, які хочуть привнести більше пристрасті та любові до їхніх стосунків. Незалежно від того, знайомі ви один одного 2 місяці чи 20 років, ви можете знову закохатися, як і раніше. Тепер все у ваших руках...
Ruf
19-2071

Спеціальні посилання