Ерекційне кільце POWER X RING DARK PURPLE

73 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Tenga Onacup - це сім'я професійних, спеціалізованих мастурбаторів. Залежно від типу стимуляції, яку ми віддаємо перевагу, ми можемо вибрати правильний мастурбатор - той, який забезпечить нам оптимальну стимуляцію. Подушка Tenga Air забезпечить безпрецедентне відчуття смоктання пеніса і стимулювання його спеціальними виступами. Унікальна конструкція з 24 еластичних камер викликає поступове і сильне покриття пеніса, спеціальні виступи всередині будуть діяти все інтенсивніше на пеніс. Інтенсивність ваших подразників буде поступово наростати, що зрештою призведе вас до мегаоргастичного вибуху. Все це відбувається завдяки поступовому створенню гнучкої подушки безпеки, щільно закриває член всередині мастурбатора. Жоден інший мастурбатор не може запропонувати вам цього ... Мастурбатор готовий до використання одразу після відкриття. Мастило знаходиться всередині. Якщо ми хочемо використати його знову, ми завжди використовуємо презерватив. Ми не миємо мастурбатор всередині. Характеристики продукту: Матеріал: силікон та ПВХ Довжина трубки: приблизно 15 см Діаметр трубки: приблизно 5 см Діаметр тунелю: від 1 см
Scala
30-10462-X-PURPLE

Спеціальні посилання