Анальний душ WHIRLING SPRAY

673 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Mystim Pure Vibes - це аналоговий нервовий стимулятор і міцна стартерна модель. Це дозволяє вам відкрити нескінченну стимуляцію, яка може варіюватися від м’якого колючого відчуття до ритмічної пульсації до чуттєвого штовхаючого відчуття. Два окремо керованих каналу дозволяють підключати дві іграшки одночасно для більшого задоволення поодинці або разом. Канали можна налаштувати вручну або обрати з 3 різних програм, вже підготовлених для вашої зручності. З Pure Vibes немає меж для вашої фантазії: у вас може бути все від м'якого до жорсткого. Pure Vibes поставляється у двох різних версіях: одна з самоклеючими електродами та трохи дорожча з постійні силіконові електроди. Самоклеючі електроди можна використовувати неодноразово, але вони мають значно менший термін служби, ніж силіконові електроди. З іншого боку, вони надзвичайно гнучкі - набагато більше, ніж силіконові, чия одностороння ізоляція забирає деяку гнучкість.
Scala
30-25138-X-RED

Спеціальні посилання