Stymulator-FX PERFECT 2 EXTENSION FLESH

1 369 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Bathmate Hydromax X40-це найкраща гідротехнологія для розвитку та здоров'я пеніса. Безкоштовна довга вставка X40 входить до складу кожного насоса Hydromax X40. HYDROMAX створює на 35% більшу силу всмоктування, ніж Bathmate завдяки своєму унікальна, нещодавно розроблена система насосів сильфона, що забезпечує кращі та швидші результати. Система сильфонів тепер включає нове м’яке ущільнювальне кільце з повною підтримкою, що забезпечує зниження тиску та більший комфорт навколо основи пеніса і область яєчок. Як додатковий бонус, він також знімається для зручності чищення. Нова функція поворотного сильфона дозволяє здійснювати повний поворот на 360 градусів, щоб забезпечити повний огляд камери плюс можливість зміни похилого кута для оптимального ефективність при використанні у ванні або душі - або під час використання дивовижної нової системи радіальних кілець Hydromax. Нова система клапанів із засувкою Super Flow дозволяє заповнювати душ одним руком, використовувати та позиціонувати гідронасос вам набагато простіше. Нова метрична та імперська шкала наведення дає вам покращену зону огляду, а також верхнє та нижнє текстурування на вакуумній трубці для кращого зчеплення та контролю. Розмір внутрішнього сильфона був збільшений, а кількість складок зменшено, щоб ви могли отримати ще більш вражаюче розширення обхвату.
Scala
30-21251-X-SKIN

Спеціальні посилання