Stymulator-WATERPROOF VENUS PENIS

1 280 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Покращте насолоду, розмір і впевненість за допомогою вдосконаленої системи насосів для подорожей. Цей зручний, компактний і стриманий насос для пеніса розроблений для того, щоб тримати ваші тренування на ходу як у дорозі, так і вдома. Цей пенісовий насос працює з вакуумною системою для створення герметичного ущільнення, яке збільшує тиск і кровотік. При регулярному використанні збільшений тиск і витрата можуть дозволити вам досягти максимальної довжини контуру та потенціалу. Щоб скористатися системою Enhance Travel Pump, просто використовуйте ручку ручного насоса, щоб витягнути повітря з балона до досягнення граничного порогу тиску. Швидкозчіпний клапан дозволяє від'єднати шланг без втрати всмоктування, забезпечуючи абсолютно безперебійне перекачування! Коли ви будете готові скинути тиск, просто натисніть на швидкознімний клапан, щоб негайно скинути його. Система Enhance Travel Pump System поставляється з силіконовим підсилювачем ерекції Commander.
Scala
30-12395-X-PURPLE

Спеціальні посилання