ULTIMATE STROKER BEADS

203 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Scandal flogger - легкий батіг із спокусливої ​​серії Scandal. Покарання чи винагорода? Задоволення чи біль? Стрілка зі смаковим характером, яка чітко контролює, дозволить вам дозувати силу відчуттів, починаючи від легкого лоскотання кінцями лямок до сильних коротких штрихів. Віддавши своє тіло в руки Домінанта, ви зможете налагодити набагато більш інтимні стосунки, побудувавши взаємну довіру. Декоративна ручка оздоблена багато прикрашеною чорно -червоною тканиною з витонченим блиском. Панування та покірливість не обов’язково асоціюються з гострою естетикою шкіри та латексу. Будуарне видання BDSM знаходить своє вираження в унікальній серії іграшок Scandal. Усі аксесуари мають дуже високу якість, довговічність, естетичність та комфорт у використанні.
Scala
30-13340-X-SILVER

Спеціальні посилання