Stymulator-ENTICE FEATHER NIPPLETTES

585 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Дивовижний насос для пеніса POWER PUMP PURPLE зробить ваш пеніс більшим, ніж зараз. Використовуйте його періодично та насолоджуйтесь більшими розмірами. Toy Joy POWER PUMP PURPLE-це вдосконалена версія насоса для збільшення пеніса, оснащеного зворотним клапаном, який регулює тиск всередині трубки, що забезпечує безпечне використання. Насос зроблений з прозорого, безпечного для здоров'я пластику, на насосі є шкала, яка дозволяє бачити реальні наслідки зростання пеніса з хвилини на хвилину. Спосіб дії неймовірно простий, ви кладете трубку на пеніс і накачуєте її грушею, поки не відчуєте, що досягте оптимального вакууму, і залиште її на 15-30 хвилин, щоб тканина могла належним чином розширюватися і постачати кров. Після закінчення відведеного часу зніміть насос і насолоджуйтесь дуже великим членом протягом кількох годин. циклічне використання ризикує постійним збільшенням довжини та жорсткості пеніса. Використовувати окремо та під час прелюдії з партнером. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Колір: фіолетовий, Матеріал: PVCD.
Scala
30-13053-X-BLACK

Спеціальні посилання