Stymulator-POWER PENIS SLEEVE SET CLEAR

354 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

TENGA Double Hole, як випливає з назви, має два окремі входи, що забезпечує два абсолютно різних типи проникнення. Це гарантує більш інтенсивний досвід і ще більше задоволення. Почергове використання твердої та м’якої сторони дозволяє користувачеві відчути гострі відчуття безпрецедентних емоцій. Мастурбатор складається з двох абсолютно окремих паралельних каналів, що забезпечує надзвичайно різноманітне проникнення. Вхід з сірої сторони більш м’який і вільний, що чудово стимулює вагінальне проникнення. Вхід з червоної сторони набагато вужчий і жорсткіший, що дозволяє відчути відчуття, що супроводжують справжнє анальне проникнення. Відчуття комфорту та приємної «вологості» гарантовано спеціальною зоною утримання зволожувача, яка завжди підтримує гідратацію входу та внутрішньої частини мастурбатора на ідеальному рівні. збоку дозволяють по -справжньому дикі веселощі та гарантують подвійне задоволення.
Scala
30-10455-X-TRANSPA

Спеціальні посилання