Knebel-GAG ME BLACK

1 018 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Дієтична добавка. Висококонцентрований, спеціально розроблений і запатентований препарат на основі натуральних інгредієнтів. Для жінок та чоловіків. Це може викликати збудження і збільшити бажання. Націлено на людей, які хотіли б посилити свій статевий потяг або мають проблеми із статевою дисфункцією, імпотенцією та відсутністю радості у статевому житті. Вміст екстракту Muira Puama може покращити сексуальну активність, підвищити лібідо та покращити чутливість до сексуальних подразників. Стимулюючі властивості забезпечують міцну ерекцію. Регулярно використовувана еротична енергія може покращити ослаблений потенціал, що виникає внаслідок віку, фізичного або психічного виснаження. Збільшення статевого потягу може покращити загальний стан і настрій. Екстракт женьшеню збільшує енергетичну дозу обох партнерів.
Scala
30-17007-X-BLACK

Спеціальні посилання