Парфуми Love Desire 15 ml Women

525 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Колекція феромонів - найсильніший феромоновий парфум на ринку для чоловіків. Феромони збільшують вашу красу у протилежної статі. Все стає простіше, і феромони дають вам перевагу над вашими конкурентами. Їх неймовірно приємний запах вабить і хвилює. Вони ефективно викликають бажання та збудження. Поставте світ на коліна. Вони працюють на інстинктивному рівні, як любовні стосунки. Вони мають унікальний довгохвильовий аромат, який підтримує швидке збудження. Вони надзвичайно потужні і стимулюють почуття та уяву. незважаючи на розміри слідів, парфуми дуже ефективні. Досить трьох спреїв, щоб інтенсивний аромат покрив вашу шкіру чи одяг. Завдяки їх розміру, ви можете мати їх з собою щоразу, вони помістяться в маленьку кишеню. PH Феромон 15 мл "5" еквівалентний аромату ATTITUDE Giorgio Armani
EROMED
17-00006

Спеціальні посилання