Збуджуючі краплі EROTIC ENERGY 15 ML

353 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Препарат, який може вплинути на посилення сексуальних відчуттів та прискорити досягнення оргазму. Регулярне використання дозволяє вам більше насолоджуватися сексом і покращує якість вашого статевого життя. Це може збільшити тягу та бажання до сексу, збільшить інтенсивність та кількість досягнутих оргазмів. Препарат призначений для людей з труднощами в досягненні оргазму, зниженням сексуального збудження або зниженням бажання. L-аргінін, що міститься в краплях, є попередником оксиду азоту, що впливає на краще кровопостачання статевих органів, що може підвищити чутливість до статевих подразників, вплинути на ерекцію у чоловіків, досягти оргазму і збудити статевий контакт у жінок. Це дозволяє повністю відчути статевий акт.
Scala
30-92569-15-509

Спеціальні посилання