Крем -XXL CREME for Men

528 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Крем XXL – справжній титан серед кремів, що покращують статевий стан. Оригінальна, медична перевірена специфічність не тільки покращує кровопостачання символу мужності, але й впливає на якість ерекції. При регулярному застосуванні він робить пеніс товщі і твердіше, що впливає на якість статевого акту. Місцевий крем можна поєднувати з БАДами з подібним ефектом, які підвищують потенцію зсередини. Зовнішній вигляд і розмір пеніса є однією з чоловічих проблем. Він може створювати комплекси, які автоматично знижують комфорт статевого життя. Крем XXL – це відповідь на більшість проблем, пов’язаних із символом мужності. Він покращує кровообіг у кавернозному тілі, що розширює артеріальні судини пеніса. Завдяки цьому член може досягти більш повної ерекції, ніж раніше, а також швидше досягає стану збудження. Препарат розроблений на основі натуральних інгредієнтів, якість та ефективність яких підтверджена медичними випробуваннями. Крем наносять місцево, втираючи його 1,2 рази на день. Ефект від роботи помітний вже після першого використання. Більший і ефективніший оргазм зменшує стрес і чоловічі комплекси. Регулярне використання препарату дає змогу контролювати якість свого інтимного життя. Нежирна і ніжна текстура робить нанесення крему надзвичайно приємним. Склад крему пройшов медичні випробування і підлягає постійному контролю якості. Крем можна використовувати одночасно з БАДами, що покращують лібідо. GyK Ефект від роботи помітний вже після першого використання. Більший і ефективніший оргазм зменшує стрес і чоловічі комплекси. Регулярне використання препарату дає змогу контролювати якість свого інтимного життя. Нежирна і ніжна текстура робить нанесення крему надзвичайно приємним. Склад крему пройшов медичні випробування і підлягає постійному контролю якості. Крем можна використовувати одночасно з біологічно активними добавками, що покращують лібідо. GyK Ефект від дії помітний вже після першого використання. Більший і ефективніший оргазм зменшує стрес і чоловічі комплекси. Регулярне використання препарату дає можливість контролювати якість свого інтимного життя. Нежирна і ніжна текстура робить нанесення крему надзвичайно приємним. Склад крему пройшов медичні випробування і підлягає постійному контролю якості. Крем можна використовувати одночасно з БАДами, що покращують лібідо.
Hot
3-44054

Спеціальні посилання