Лубрикант MISTER B LUBE WATERBASED 30 ML

243 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Склад інгредієнтів любовних крапель (цитуючи виробника) спонтанно і, перш за все, безпечно впливає на статевий потяг і посилює еротичні відчуття. Крім того, він загострює відчуття дотику, і таким чином ми отримуємо більше задоволення від інтимного життя. Продукт призначений як для чоловіків, так і для жінок, збільшуючи бажання. Регулює рівень гормонів: тестостерону у чоловіків та естрогену у жінок. Він також містить поживну речовину, що містить вітаміни та залізо, кремній, білок, магній, калій та кальцій. Час реакції організму на цей продукт становить приблизно 15 хвилин. Специфіка також посилює чутливість в інтимних місцях за рахунок сильного кровопостачання і, таким чином, стимулює їх нервові закінчення. Деякі вважають, що це дозволяє порушити рутину захоплень у ліжку, посилюючи бажання до сексу. Виробник закликає вас придбати цей препарат, рекламуючи його як підвищення лібідо. Це абсолютно безпечно
Scala
30-97000-30-509

Спеціальні посилання