Сес набір EROTIC TREASURE KIT

1 626 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Н Довжина: 17 см Діаметр 2,5 см. 2 батареї типу АА (не входять у комплект). Матеріал: пластик. 1 м'яка оболонка в залежності від реалістичної пенсії, яку слід одягати на вібратор, щоб змінити його перегляд. Довжина: 19 см Діаметр: 3,5 см (з можливістю розширення). Матеріал: TPE. 1 піксель, який слід переносити на вібратори зі стимулюючими подушечками та вирішувати на кінці, щоб рикувати. Довжина: 17 см Діаметр: 3,2 см (розширюваний). Матеріал: TPE. 1 м'яка та гнучка стикова пробка із стриманими розмірами та присоскою біля основ. Довжина: 14,5 см. Діаметр: 0,8 - 2,8 см. Матеріал: ПВХ. 1 яйце вібрує з регульованою інтенсивністю за допомогою пульта дистанційного управління. Довжина: 5,5 см. Діаметр: 2,5 см. 2x батарея типу АА (не входить у комплект). Матеріал: АБС. 1 пара м'яких куль для аналогового та вагінального використання, оснащеного жорстким сердечником, який вібрує під час використання, з'єднаної тонкої стрункою з кількома хватами. Діаметр: 3 см. Матеріал: АБС. 2 зручні та гнучкі фалічні кількості з вагітними стимуляторами для використання з вабратором. Діаметр: 2 см (з можливістю розтягування). Матеріал: TPE.
MSX
1-00800646

Спеціальні посилання