Набір LOVETOY STARTER KIT
  • Набір LOVETOY STARTER KIT

Набір LOVETOY STARTER KIT

1 830 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

НАС. Глибоке горло призначене для чоловіків із членом вище середнього або для тих, хто любить відчуття трохи менш інтенсивні, ніж ті, що надаються у версіях Hard, Soft та Standard. TENGA-революційні мастурбатори японського виробництва. З появою на світовому ринку продуктів TENGA із серії ONACUP почалася нова ера мастурбації. Завдяки новітнім технологіям та дослідженням були створені пристрої, які дають чоловікам більше, ніж вони могли від них очікувати. Виготовлені надзвичайно естетично, вони не схожі на те, для чого вони призначені. Завдяки цьому ви уникнете неприємної ситуації, навіть якщо вона потрапить у чужі руки. Відтепер мастурбація стала ще більш інтенсивним і складним досвідом. Мастурбатори TENGA були розроблені з урахуванням кожного користувача - кожна серія відповідає різним смакам, від ніжних до інтенсивних, а ціна дозволяє кожному пізнати нові, дивовижні відчуття.
Scala
30-10438-X-BLACK

Спеціальні посилання