Pompka-X FACTOR ENLARGER PUMP

1 408 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Чудовий набір для урізноманітнення ліжкових ігор. Виготовлений із силікону, набору з чотирьох насадок у комплекті з срібним та водонепроникним міні -вібратором. В комплекті: стимулюючий рукав статевого члена з виступами (довжина - 4,5 см, універсальний діаметр) рукав пеніса зі стимулятором клітора у формі зайця (довжина - 3,5 см, довжина стимулятора - 7,5 см, універсальний діаметр) анальну пробку (довжина - 8 см, діаметр - 2, 5 см) стимулююча подушка для пальців (довжина - 7,5 см, універсальний діаметр). Подушки можна використовувати окремо або з вібратором. Усі вони мають відповідне місце для розміщення вібратора.Плавний контроль вібрації.
Scala
30-25220-X-TRANSPA

Спеціальні посилання