Pompka-Powerpump USB Rechargeable Automatic Electric Vacuum Pump
  • Pompka-Powerpump USB Rechargeable Automatic Electric Vacuum Pump

Pompka-Powerpump USB Rechargeable Automatic Electric Vacuum Pump

2 162 ₴
Кількість
Останні товари на складі

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Електричний вакуумний насос для чоловіків, які шукають нових можливостей. Регулярне використання збільшує розмір члена і зміцнює ерекцію. Висока якість матеріалів, що використовуються для виготовлення насоса, зробить виріб приємним, безпечним і довговічним. Пристрій оснащений ефективним насосом. Регулярні тренування дають стабільний і помітний результат. Повітря відкачується з балона за допомогою електродвигуна, потужність якого можна регулювати за допомогою + і -, регулюючи силу відповідно до ваших потреб. Нижня кнопка знижує тиск у циліндрі. 4 ФУНКЦІЇ Всмоктування - Встановіть індивідуальний рівень всмоктування. Потужність буде неодноразово збільшуватися від низької потужності до більшої. Потужність всмоктування на кожному рівні: -50 Мбар ~ -125 Мбар -125 Мбар ~ -200 Мбар -200 Мбар ~ -275 Мбар -275 Мбар ~ -350 Мбар Рівень тиску, заряд акумулятора та тривалість масажу вказуються на світлодіодному дисплеї. Планка розміру на поверхні дозволяє помітити різницю до і після масажу. Дуже зру
BOSS SERIES
60-00014

Спеціальні посилання