Вібратор CLASSIC CHIC 7F. G-MASSAGER PINK

997 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Прецизійний головний насос насоса забезпечує максимальне задоволення та збільшує приплив крові для створення найкращої ерекції. Голова перекачує кров безпосередньо до голівки вашого пеніса, щоб розбудити чутливі нерви і надати вам непереборно повніший вигляд. Американська асоціація насосів сказала: "Обережно, начальники насосів" - це справжня справа! "І вони не жартували". Насос бездоганно поєднує в собі задоволення та постійні переваги ерекції, надаючи вам все-в-одному. Силіконовий бутон звужується, щоб забезпечити максимальну герметичність, щоб отримати дійсно тривалу користь для вашого любовного життя. Бутон щільно, але ніжно скручується через край голови, щоб створити небесне всмоктування. Щоб скористатися новим насосом, потягніть циліндр і втулку над кінчиком свого пеніса і стисніть ручки спускового гачка на насосі, щоб герметизувати пеніс у вакуумному циліндрі. Якщо ви хочете звільнити всмоктування, відпускаючи кнопку, ви зможете звільнити повітря в циліндрі та пенісі з його рук. Гнучкий, не обтискний шланг робить перекачування у ваші улюблені позиції вітерцем. Пончик легко зняти, якщо ви віддаєте перевагу іншим відчуттям.
Scala
30-12362-X-PINK

Спеціальні посилання