Вібратор  O Venus
  • Вібратор  O Venus

Вібратор O Venus

2 237 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Ерекція пеніса можлива завдяки припливу крові в кавернозні тіла пеніса. Під впливом посиленого кровообігу кавернозне тіло збільшує свій обсяг, а пеніс стає жорстким і збільшеним. Як відомо, чим більше крові надходить у пеніс, тим більший і міцніший пеніс, і тим довше триває ерекція. Цей крем сприяє розширенню судин і посиленню кровотоку. Сприяє збільшенню кавернозних тіл і збільшенню розміру члена. Збільшення кровотоку через пеніс не тільки сприяє збільшенню пеніса, але також збільшує сексуальний потенціал та продуктивність. Ваша ерекція повинна бути набагато швидшою, а ерекція повинна тривати набагато довше. Крем також має властивості догляду за вашим членом. Продукт заснований тільки на натуральних інгредієнтах, він абсолютно безпечний.
CNEX
4-10960

Спеціальні посилання