Вакуумна помпа Powerpump Blue

280 ₴
Кількість
Останні товари на складі

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Електричний вакуумний насос призначений для чоловіків, які шукають нових можливостей. Регулярне використання збільшує розмір члена і зміцнює ерекцію. Висока якість матеріалів, що використовуються у виробництві насоса, зробить застосування виробу приємним, безпечним та довговічним. Пристрій оснащений потужним насосом. Регулярні тренування дають стабільний і помітний результат. Повітря відкачується з балона за допомогою електродвигуна, робочу потужність якого можна регулювати за допомогою + і -, пристосовуючи силу до ваших потреб. Нижня кнопка знижує тиск у циліндрі. На пульті управління рівень тиску позначається шкалою зі світлодіодним підсвічуванням. Бар розміру на поверхні дозволяє побачити різницю до і після масажу. Збільшувальний насос, який дуже зручний у використанні, завдяки якому ваш пеніс може вирости як в довжину, так і в діаметр протягом декількох тижнів. Його робота проста і відповідає законам фізики - після вставлення елемента всередину накачування створює негативний тиск.
BOSS SERIES
60-00003

Спеціальні посилання