Вакуумні помпи

Активні фільтри

Вакуумні помпи у секс шопі Kazanovasuper

Чоловічі вакуумні помпи

Вакуумна помпа або вакуумний еректор була винайдена американцем Г. Осборном в 1960 році. Функція, яку за задумом автора мусив виконувати цей прилад - зниження сексуальної напруги і відновлення статевої діяльності після операцій на передміхуровій залозі.

Вакуумна помпа - це секс іграшка, яка допомагає в боротьбі з еректильною дисфункцією, також підійде просто для профілактики. Помпи бувають жіночі та чоловічі, перші з них призначені для члена, другі - для грудей.

Помпу можна назвати ідеальним приладом для збільшення члена або єдиним способом вирішити проблему маленького статевого органу. Але це також реальна можливість для чоловіків, які вже забули, що таке стабільна ерекція і нормальний статевий акт.

Якщо помпа використовується для роботи над довжиною, то для цих цілей вибирається більш вузький циліндр, щоб змістити акцент з роздування на витягування в циліндрі. Якщо ви плануєте використання помпи для збільшення обхвату, то кращим рішенням буде чергування розмірів.

Крім самої помпи, для початку тренувань вам знадобляться: спеціальний лубрикант на водній основі, крем для збільшення члена, дезінфікуючий засіб, секундомір і годинник. Заняття з вакуумної помпою можна проводити не частіше разу на два дні по 15-30 хвилин.

Жіночі вакуумні помпи

Жіночі вакуумні помпи задумані, як іграшка для сексу, але вони можуть зробити пружними груди і збільшити їх без будь-якого хірургічного втручання.

Найважливіше, що такий пристрій для жіночих статевих органів допоможе посилити бажання і простимулювати клітор. У підсумку секс придбає нові фарби без вживання таблеток та інших стимуляторів.

Види вакуумних секс помп інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити помпи для чоловіків і жінок.

Вакуумні помпи - інтимні предмети, необхідні для

  • - стимуляції ерогенних зон,
  • - збільшення пеніса і жіночих грудей без хірургічного втручання.

Як купити вакуумну помпу?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте вакуумні помпи у нашому інтернет магазині!