Мастурбатори

Активні фільтри

Мастурбатори у секс шопі Kazanovasuper

При словах «секс-іграшки» чомусь прийнято думати про вібратори і різні види фалоімітаторів, в основному призначених для жінок. Але для чоловіків теж існують спеціальні мастурбатори, які дозволяють отримувати задоволення не тільки від своєї руки. Ознайомтеся з найбільш поширенними типами мастурбаторів для чоловіків у нашому каталозі.

Види чоловічіх мастурбаторів інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити такі мастурбатори для чоловіків.

Маструбатори Яйця Тенга Tenga Egg

Цей компактний еластомірний мастурбатор призначений для одноразового використання. Упаковка у вигляді яйця це візитна картка одноразових мастурбаторів. Внутрішня поверхня масажера покрита рельєфним малюнком у вигляді мікроскопічних виступів.

Анус-мастурбатори

Анальні мастурбатори для чоловіків представлені в самих різних формах і колірних відтінках. Є компактні ануси невеликих розмірів, які легко заховати і взяти з собою у відрядження, а також повнорозмірні попки, що не відрізнити від справжніх (такий краще залишити вдома).

Вагіни без вібрації

Вагіни без вібрації - популярні чоловічі іграшки для мастурбації, що відрізняються різноманітністю форм і типів. Любити себе - мистецтво, доступне представникам обох статей, а робити це набагато зручніше за допомогою таких іграшок.

Вагіни з вібрацією

Чоловічі мастурбатори, обладнані механізмами вібрації, допомагають представникам сильної статі домагатися вражаюче яскравого оргазму. Вібруючі пристрої в конструкції вагін-мастурбаторів дають можливість отримати небувалі сексуальні відчуття.

Мастурбатор у формі рота

Ротик зі спокусливими губками для чоловіків - пристосування, яке допомагає уявити жіночий ротик. Дивно, але незважаючи на простоту конструкції, такий мастурбатор гарно виконує свою функцію.

Як купити мастурбатори для чоловіків онлайн?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте мастурбатори та чоловіків у нашому інтернет магазині!