Насадки, кільця

Активні фільтри

Насадки, кільця у секс шопі Kazanovasuper

Насадки на член

Кожен чоловік хоче, щоб його чоловіча гідність мала значний розмір. Для тих, кого природа обділила ці єю якістю, існують спеціальні насадки на член. Вони не тільки збільшують робочий інструмент, а й затримують сім'явиверження.

Одним з методів запобігання передчасної еякуляції, є насадка на член. На сьогоднішній день існують десятки варіацій насадок на пеніс (деякі з них називають багаторазовими презервативами), які можна купити в нашому інтернет магазині.

Насадки для подвійного проникнення.  Теж займають своє місце у сексуальних іграх. Назва говорить сама за себе.

Насадки на член робляться з різних матеріалів і, в залежності від того, для чого вони призначені, можуть бути

 • - м'якими,
 • - еластичними,
 • - упругими або
 • - довольно щільними.

Знайомство з ними краще почати з еластичних моделей.

Насадки також бувають

 1. закритого типу для збільшення довжини і об'єму статевого члена – так звані насадки-подовжувачі, дозволяють збільшити розміри чоловічого достоїнства до цілих 8 см,
 2. відкритого типу з шипами, розташованими по стовбуру, для додаткової інтенсивної стимуляції стінок піхви під час сексу. На їх поверхні може бути розташовано безліч м'яких стимулюючих пупиришек або вусиків для яскравих відчуттів партнерки.

Ерекційні кільця

Ерекційне кільце - це виріб, який має багато функцій. Його застосовують, щоб поліпшити ерекцію, посилити відчуття, коли займаються сексом.

Ерекційне кільце (від англ. Cock ring кільце на член) є тією рідкісною секс іграшкою, яка призначена виключно для чоловіків. Їх можна використовувати як за медичними показаннями (якщо спостерігається еректильна дисфункція), а також просто для різноманітності свого сексуального життя і внесення в неї якоїсь ноти веселощів.

Ерекційне кільце можна використовувати під час сексу з проникненням, а ще під час прелюдій. Дозволь партнерці «окільцювати тебе». Повір, це заводить, особливо, якщо спочатку їй належить «попрацювати» над твоєю ерекцією. Кільця ж, які надягають безпосередньо на член, не рекомендується використовувати разом з презервативом.

Ерекційне, або еректильне, кільце надягають на підставу члена, а іноді і на мошонку. Перетискаючи вени, воно перешкоджає відтоку крові з пеніса. В результаті найважливіший орган набуває стійкість, а еякуляція настає пізніше.

Ідеальне кільце - те, яке чоловік не відчуває під час сексу. Задоволеність обох партнерів в цій сфері практично гарантує стабільність відносин. Саме тому роблять все, щоб поліпшити цю сторону відносин.

Ерекційні петлі

Виготовляють їх з високоякісного еластичного матеріалу, наприклад, силікону. Ступінь затиснення, тобто діаметр, можно регулювати за допомогою спеціального пристрою. Петля затягується на статевому члені до відчуття тиску. Чарівна петелька може стати в нагоді.

 • - при слабкій ерекції,  
 • - у випадках передчасного сім'явиверження.

Насадки на пальці

Насадка на палець - особливий різновид секс-іграшок. Вони призначен для додаткової стимуляції партнерки під час близкості. Ти можеш подарувати своїй партнерці такий секс, від якого вона не зможе перевести дух, а після буде благати тебе повторити знову і знову.

Види насадок на член, ерекційних кілець інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити:

 1. Насадки на член
 2. Насадки на пальці
 3. Ерекційні кільця
 4. Ерекційні петлі

Як купити  насадки, кільця?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте  насадки, кільця у нашому інтернет магазині!