Духи з феромонами

Активні фільтри

Духи з феромонами у секс шопі Kazanovasuper

Парфуми для спокуси. Або феромономанія…

Часи змінюються, а смаки та прагнення людства залишаються такими ж, як і на світанку цивілізації. Ніхто не зможе змінити цю ситуацію. Людина хоче їсти, пити, задовольняти свої фізичні потреби.

Найголовніший інстинкт тварини – розмноження. Дякувати Богу, ми відрізняємося від тварин. Нам багато що потрібно в житті. І насолода нам також потрібна. Потяг до протилежної статі не викорінити. Часто здається, що причарувати людину, що сподобалася – неможливо. Та наука не стоїть на місці. Вчені хочуть розкрити секрет потягу, винайти ідеальну формулу кохання. Поки вони досягли незначних результатів, але вони є.

Використання феромонів, як засіб спокуси – справа не нова. Вчені давно звернули свою увагу на біологічну суть потягу до протилежної статі. Це все завдяки тваринному світу, у якому запахи відіграють важливу роль для продовження роду та виживання в жорстких умовах.

Що таке феромони?

Феромони – це природні речовини, які впоивають на організм біологічної особи для того, аби на підсвідомому рівні сигналізувати протилежній статі про готовність до спарювання. Здається – нічого складного. Все просто. Та не все ще вивчено в цій царині.

Феромони – це легкі, дуже летючі речовини. Вони повинні довго залишатися в повітрі. Це одна з головних властивостей. Вони змушують працювати ті рецептори в центральній нервовій системі, які відповідають за потяг до іншої особи протилежної статі. У кожної особи свої «налаштування». Але можна підібрати ключик. Він – це використання феромонів у поєднанні з досягненнями парфумерів.

Звичайно, на потяг однієї дорослої людини до іншої впливають ще багато різних факторів:
1. Зовнішність.
2. Вподобання.
3. Обставини зустрічі.
4. Особливості внутрішньої психічної організації.

Та багато іншого. Але феромони – теж важлива доля успіху у звабленні. Вони доповнюють цілісність картини та наближають можливий інтимний зв'язок. Це біологія плюс миттєві обставини.

Види парфумів з феромонами інтернет магазину Казанова - супер

У нас ви можете замовити та купити чоловічі та жіночі духи з феромонами.

Більшість чоловіків, за даними соціологічних опитувань, вважають, що духи з феромонами діють тільки на прекрасну частину людства. Це помилкова позиція. Завдяки зусиллям вчених жінки також використовують парфуми з феромонами для зваблення саме чоловічої статі. У жінок також буває нерозділений потяг. У них свої примхи та стратегії у досягненні бажаного результату.

Як купити парфуми з афродизіаками онлайн?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте туалетну воду з феромонами для жінок та чоловіків у нашому інтернет магазині!