Секс меблі

Активні фільтри

Секс меблі у секс шопі Kazanovasuper

Коли справа стосується меблів, прямо експлуатуючи сексуальну тему, її творці, як правило, акцентують увагу не на інстинктах, а на почутті гумору потенційного покупця. Спроба звернути все на фарс і жарт одночасно захищає від можливих нападок з боку моралістів і знижує градус серйозності навколо інтимної теми.

Якщо поблизу немає ліжка або іншій зручній поверхні, можна використовувати для раптового сексу стілець або крісло. Уявити, наприклад, що ви в майбутньому, де ліжка взагалі заборонені! А що, непогана рольова гра. Тут тобі на допомогу прийдуть різні види меблів для сидіння.

У цьому розділі представлений каталог сексуальних меблів. Ці вироби відрізняються зручністю і оснащені пікантними деталями. Наприклад, фаллоімітатором, вібраторами, ручками і навіть наручниками. Також під поняттям «секс-меблі» маються на увазі жердини для збуджуючих танців.

Види еротичних меблів інтернет магазину Казанова - супер

Секс-меблі - це меблі для сексу і тільки для нього. Спати на них неможливо, виглядають вони екзотично. Зате гості будуть просто в естетичному нокауті. Які вони бувають?

  • Секс-машини - ні, це не чоловіки, які стверджують, що вони класні коханці.
  • Надувний матрац та подушка для сексу - відмінні меблі для любові. Вони призначені для більшого комфорту та експериментів з позами і кутом проникнення. Але, багато що залежить від моделі. Глибина і висота сидіння, розмір, форма, вид і ширина визначають то, наскільки на них зручно займатися сексом і які пози підходять для цього найкраще.
  • Секс-меблі - це і власне меблі. Власників безкаркасних меблів рано чи пізно і без прочитання подібних статей відвідує думка використовувати крісла мішки в своїх інтимних іграх. Це зовсім не дивно, адже: анатомічні свойтсва крісла мішка дарують відчуття тепла і обійми. 

Деякі деталі меблів дуже відверті, такі меблі не поставиш у вітальні або дитячій кімнаті. Але, для салону краси або якого-небудь «чоловічого клубу» вона дуже навіть підходить. «Сексуальні меблі» унікальні, епатажні і недешеві.

Інтернет-магазин секс-іграшок Kazanovasuper - це повна відсутність табу і заборон. Адже чуттєвим світом задоволення правлять бажання, пристрасть і повна відвертість. Є секс-набори, ідеально укомплектовані відразу декількома товарними позиціями; ерекціонние кільця, насадки на член, вагінальні кульки.

Як купити інтимні меблі?

Оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

У менеджерів ви можете отримати всю необхідну інформацію про товар, умови доставки і способи оплати.

У свою чергу ми порадуємо Вас приємними цінами і гарантуємо якісне обслуговування та оперативну доставку.

А для замовлень від 1000 грн доставка - безкоштовна!

Купуйте меблі для сексу у нашому інтернет магазині!