Презервативи Love Match Stimolante  6 pcs pack
  • Презервативи Love Match Stimolante  6 pcs pack

Презервативи Love Match Stimolante 6 pcs pack

127 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Love Match Extra Large - це презервативи ширшої ширини. Нарешті, ви можете жити в безпечних і мирних стосунках без цих проблем, пов'язаних із «занадто щільним презервативом». I Love Match Extra Large розроблений і створений для тих, хто шукає міцний розріз презерватива: не дозволяйте себе шокувати і стискайте презерватив занадто сильно для вас, насолоджуйтесь максимальним комфортом навіть під ковдрами! Дуже великі презервативи Love Match Вони виготовлені з чистого натурального латексу, прозорі, легко формуються, добре змащені.Стимулюючі презервативи Love Match – це стимулятори з рельєфом поверхні. Рельєфи на поверхні та ідеальна посадка роблять Love Match Stimulation одним із стимуляторів презервативів, які найбільше цінують жінки. Дайте їй відчути, що ваша стимуляція задоволення посилила круглі та лінійні рельєфи на всій поверхні презерватива
LOVE MATCH CONDOMS
71-8253

Спеціальні посилання