Анальна пробка  -Jewellery Red Gold PLUGPink
  • Анальна пробка  -Jewellery Red Gold PLUGPink

Анальна пробка -Jewellery Red Gold PLUGPink

346 ₴
Кількість
Розпродано

Способи оплати

У нашому магазині передбачені три способи оплати замовлених товарів.

  1. Накладений платіж. Ви оплачуєте товар при отриманні у відділенні Нової Пошти.
  2. Оплата на карту. Після оформлення та підтвердження замовлення менеджер повідомить вам реквізити для оплати.
  3. Оплата готівкою при доставці. Ви оплачуєте товар кур'єру при доставці.

Доставка

  1. Кожне замовлення упакований в непрозору упаковку, що гарантує повну конфіденційність.
  2. Доставка здійснюється через сервіс Нова Пошта по всій території України. Список відділень (пунктів видачі посилок) Нової Пошти та їх адреси.
  3. Термін доставки замовлення до відділення Нової Пошти становить 2-3 дня з моменту оплати замовлення.
  4. Доставка замовлень від 1000 грн - безкоштовна!

Правила повернення товару

Спираючись на постанову Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р, "товари інтимного характеру обміну та поверненню не підлягають."

Винятком може бути виробничий брак, який клієнт виявив при отриманні товару безпосередньо у відділенні і відразу нам про це повідомив, в цьому випадку ми гарантуємо заміну товару або повернення грошових коштів.

Виключні аналітичні прикраси з нержавіючої столиці. Якісна нержавіюча стійка гарантує безпеку для вашого тіла. Пробка ідеально гладка, без гострих країн і не дратує школу. Ідеально підходить для початківців та досвідчених улюблених аналогічної гри. Виготовлення з металу дозволяє нам шукати або нагрівати його для покращення досвіду. Гарний діамант, прикріплений до основи, витончений і чутливий. Ідеально профільована, спеціально анатомічна форма полегшує нанесення. Цибулінна форма чудово стимулює. Вузька горловина з діамантової основи, навпаки, дозволить заборонити обертатися та підтримувати прімюкснанагнмово Загальна довжина 7 см; Діаметр 2,7 см. Відео про товар: https://www.youtube.com/watch?v=JI-cpPEMWM8&list=PLnjEU7DxSFQxZ3egImbSAqDUfTbbuvL_S&index=29 польська версія: https://www.youtube.com/watch?v=_GY8DxYhVws&list=PLnj7Demb9ft
BOSS SERIES
64-00107

Спеціальні посилання